Ден на граѓански организации

Finance Think ќе учествува на Ден на граѓански организации, организиран од Civica Mobilitas на платото Стара Чаршија, идната сабота 14 септември 2019. Ве покануваме поблиску да се запознаете со нашата работа!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress