Економијата не може да издржи уште едно затворање

Во неделното интервју за Радио Слободна Европа, Благица Петрески зборува на актуелни економски теми: ефектите од Ковид-19 врз економијата, владините мерки, предизвиците на новите економски министри….

https://www.slobodnaevropa.mk/a/30805597.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress