Експертска колумна во Emerging Macedonia од AmCham

Нашата Благица Петрески пишува во најновото издание на магазинот Emerging Macedonia од Американската стопанска комора, за актуелни економски теми.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress