Finance Think на дебата со премиерот Заев

Нашата Благица Петрески учествуваше во таун-хол дебатата со премиерот Зоран Заев во организација на ТВ Телма. Благица дискутираше за тековните економски трендови и политики.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress