Finance Think дебатираше со Вицепремиерот Анѓушев во отворена емисија

Благица Петрески, извршна директорка на Finance Think, учествуваше во отворена емисија на ТВ Телма, во која Вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев одговараше на важни економски прашања. Кликнете за снимка.

Целата емисија може да се погледне тука.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress