Finance Think дебатираше со премиерот Заев во отворена емисија

Благица Петрески, извршна директорка на Finance Think, учествуваше во отворена емисија на ТВ 24, во која на премиерот Зоран Заев прашања му поставуваа претставници на разни видови организации. Кликнете за снимка.

Целата емисија може да се погледне тука.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress