Finance Think ги дебатира тековните економски случувања

Finance Think учествуваше на дебатата за тековната економска состојба во земјата, организирана од Германското источно здружение за бизнис и Институтот Аспен Германија.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress