Finance Think ве поканува на тркалезна маса – експертска дебата

Таа е закажана за 10 октомври 2018 година, со почеток во 10 часот во Мериот во Скопје. Влезот е слободен.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress