Finance Think ве поканува на Тркалезна маса

Темата е “Петки во дневник – Единици на ПИСА: Пет приоритети за подобрување на квалитетот на основното образование“. Тркалезната маса ќе се одвива во хотел Мериот на централниот плоштад во Скопје, на 7 септември 2017, со почеток од 11 часот.Ве молиме пријавете присуство: events@financethink.mk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress