Finance Think Ве поканува на отворен настан

Со почитување на сите безбедносни протоколи, дојдете, откријте ги причините за родова дискриминација на работното место, направете фотка и споделете. Кликнете за пријава.

Пријавете се на ФБ настанот: https://www.facebook.com/events/262190955121028/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress