Finance Think ве поканува на тркалезна маса

Темата на тркалезната маса е “Квалитетни податоци и анализи – основа за ефективни економски политики. Реалност или предизвик?“. Настанот е отворен за сите заинтересирани, со претходна пријава (кликнете овде за пријава  и агенда).

Пријавете се за настанот тука: https://www.facebook.com/events/215496599180382/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress