Изјава: „ЧЕТВРТИНА КОМПАНИИ ВЕЛАТ ДЕКА ПРЕСТАНАЛЕ СО ПРОИЗВОДСТВО ВО АПРИЛ, НО 90% ОД НИВ НЕМА ДА ОТПУШТАЛЕ ВРАБОТЕНИ“

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress