Нашата Благица Петрески на актуелни економски теми

Интервјуто е за Александар Чомовски од Утрински брифинг на Слободна ТВ, на темите за економијата и владеењето на правото, образованиете и здравството. Беше промовиран и Економскиот компас.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress