Покана за конференција за печат

Ги покануваме новинарите на прес-конференција на тема “Ремонт на системот на социјална помош преку воведување гарантиран минимален доход”. Пресот е закажан за 10 часот на 9 ноември 2017 година во Музејот на македонската борба.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress