Тркалезна маса за наодите од студијата за оценка на прогресивниот данок

Настанот ги претстави наодите од споменатата студија, и ги судри ставовите на носителите на политиките, бизнис секторот и академијата. Кликнете за галерија.

Gepostet von Finance Think am Donnerstag, 13. Juni 2019

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress