Учество во ТВ дебата

На актуелни економски теми, нашата Извршна директорка Благица Петрески учествуваше во дебатната емисија “И што не е јасно?” на ТВ Алфа.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress